Raspberry Pi Kitabım Çıktı

Uzun ve yorucu bir çalışmanın sonunda “Raspberry Pi ile Linux ve Elektronik Uygulamaları” isimli kitabım kısa bir süre önce okuyucuları ile buluştu.

Birçok yabancı ve yerli kaynağın bütünlüklü şekilde bir arada ele alındığı kitabın Raspberry Pi ile onun Linux ve elektronik uygulamaları konusundaki Türkçe kaynak eksikliğini gidereceğini temenni ediyorum.

Kitabın içeriğini ve hakkındaki soruları tanıtım sitesi olan www.raspberrypikitabi.com adresinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sponsorlar sayesinde kitabı ücretsiz olarak temin etmek de mümkün olacak, bunun için gerekli şartları ve yapmanız gerekenleri SSS bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Kitabın, ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın yetişmesinde ve bilgiye erişiminin kolaylaştırılması adına fayda getirmesi temennisiyle.

Önsöz: http://www.raspberrypikitabi.com/onsoz/
İçindekiler:: http://www.raspberrypikitabi.com/icindekiler/
Sık Sorulan Sorular (SSS): http://www.raspberrypikitabi.com/sik-sorulan-sorular/

Yazar: Özgür Koca

Yazar - Tankado.com

“Raspberry Pi Kitabım Çıktı” için 7 yorum

  1. İlginiz için teşekkür ederim.
   Basım süreci başladı. Eğer bir teslik olmaz ise birkaç hafta içerisinde KDY yayıncılıktan çıkmış ve okurları ile buluşmuş olacak.
   Malesef sözleşme gereği artık elektronik ortamda yayında olamayacak.
   Ancak iyi haber kitabın basılı halini sıklıkla güncelleyebileceğim.
   Hazır olduğunda buradan haber veririm.

   Selamlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.