Hakkında

Merhaba sevgili ziyaretçi,

2005 yılından beri  sizlerle beraber olan tankado.com genel olarak bilgi güvenliği, programlama, web tasarım ve elektronik gibi teknik konularda özgün ve yararlı içerikler oluşturup serbestçe yaymayı ve insanlığın ortak malı haline getirmeyi amaçlıyor. Tankado isminin nereden geldiğini merak edenler için Dijital Kale kitabını okumalarını şiddetle tavsiye ederim.

“Bilgi paylaştıkça çoğalır”  Bilgiyi özgür bırakmayı düstur edinmiş felsefesi ile bedeli ne olursa olsun paylaşımcı ve  gönüllü yazarlarımızın desteği ile büyümeye ve İnternet sanal alemine, kumsaldaki bir kum tanesi misali katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Sende var bir para bende var bir para ikimizin var iki parası, paylaşınca ikimizinde var bir parası. Sende var bir bilgi bende var bir bilgi, ikimizin iki bilgisi var, paylaşınca ikimizinde 2 bilgisi var.

Tankado.com bilgiyi paylaşmayı ve yaymayı seven tüm amatör ruhların katkısını bekliyor.  Sizde bu amaçlar doğrultusunda katkı vermek ve bilgiyi özgür bırakmak isterseniz, lütfen  iletişim formunu kullanarak iletişime geçin.

Önceki site içeriğine ulaşmak için buraya tıklayınız

Bitmedi…