Evdealisveris.com ile bir alışveriş deneyimi

Önceki gün HP’nin profesyonel inkjet yazıcı serisinden HP Officejet K5400 yazıcısını satın aldım. Bu yazıcı baskı kalitesi ve yazdırma hızı ile birçok lazer yazıcıyı sollayabilecek özelllikte. Bu yazıcıdan daha önce 2 tane daha satın almıştım. Enson kullandığım yazıcım yaklaşık 5.000 çıktının sonunda kafa ve mürekkep tıkanıklığı arızası verdiği için yeni bir yazıcı satın almak zorundaydım.

Tek bir kafayı değiştirmenin maliyetinin 80 TL civarında olduğunu düşünürsek, 120 TL vererek yeni bir yazıcı ile birlikte iki adet kafaya ve 4 adet kartuşa sahip olmak daha mantıklı gözüküyor.

K5400 yazıcı Akakce’nin sonuçlarına göre en ucuz teknolojialani.com sistesinde satılmakta idi. İşim biraz acele olduğundan maltepedeki bu firmayı aradım. Telefonda görüştüğüm kişi deponun kapatmış olabileceği/kargo sevklerinin bittiği bilgisiyle siparişimi pazartesi gönderebileceklerini söyledi.

Akakçenin bir benzeri olan ucuzu.com sitesinin sonuçlarında yer alan evdealisveris.com sitesini telefonla aradığımda önceki görüştüğüm satıcıya göre daha ilgili ve yardımcı olmaya çalışan bir çalışanla karşılaştım. Görevli kısa süre içinde sipariş verirsem kargoyu hemen çıkartabileceklerini söyledi.

Yaklaşık 10 dakika içinde siteye başarıyla üye olup siparişimi verdikten sonra telefonla geri bildirimde bulundum ve sipariş ertesi gün elime ulaştı. 24 saatten kısa sürede gelmesinin yanında kargonun ödemesiz olarak gönderilmesi de iyi oldu. Kısaca www.evdealisveris.com sitesi ile yaptığım alışverişden memnun kaldım.


Yazar: Özgür Koca

Yazar - Tankado.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.