Alkali su ne demek?

YÜKSEK KAN BASINCI
10 senelik çalışma hayatım boyunca araştırmalarımda mineraller özellikle yüksekkan basıncı ve diğer hastalıklarda görülen ionik kalsiyum önemli bir yer tutmuştur. Buna dayanarak söyleyebilirim ki 2-3 ay süresince hergün düzenli olarak alkali antioksidan su tüketmek kan basıncını yavaş yavaş dengeye düşürür; zira alkali antioksidan su kandaki kolestrolü çözen oldukça etkili bir çözücüdür.”
Prof. Kuninaka Hironaga Kuninaka Hastahanesi baş hekimi.

PRE-EKLAMPİK TOKSİMA
“Alkali Antioksidan suyun faydalarını birçok hastalığın iyileştirilmesinde; özelliklejinekolojik hastaların tedavisinde görüyoruz. Bunun en önemli sebebi ise antioksidan suyun toksinler üzerindeki nötrleştirici etkisidir. Seneler boyu sürenaraştırmalarımda gördüğüm antioksidan alkali suyun pre-eklampik toksima hastasıkadınlar üzerindeki olumlu etkileri olduğu ve bu hastalarımızın antioksidan suyardımı ile oldukça sağlıklı ve zeka seviyesi normal bebeklere göre daha yüksekçocuklar dünyaya getirebildikleridir.”
Prof. Watanabe Ifao Watanabe hastahanesi baş hekimi

KALP HASTALIKLARI
“Benim görüşüme göre antioksidan alkali suyun mucizevi özelliği onun toksinleri nötrleştirebilmesine rağmen bir kimyasal ilaç olmamasından kaynaklanıyor.Ayrıcafarklı ilaçları farklı özel durumlara göre sınıflandırılmış hastalara ayrı ayrı verirkenantioksidan suyu genel olarak tüm hastalara verebiliyorsunuz. Örneğin 35 yaşındaolan bir kalp hastam vardı. 5 sene boyunca hastalığı her geçen gün kötüye gitti ve Setagays Devlet Hastahanesi’nde yoğun tedavi altına alındı.Bu 5 sene süresinde çok sayıda iyi ve alanında uzman doktor tarafından tedavisine çalışıldı; ancak bir netice alınamadı. Geçen sene Ağustos ayında akrabalarıyla konuştuğumda umutsuz bir halde olduklarını ve hastanın ölümünü beklediklerini öğrendim. Bu aynı zamanda hastanın akrabalarından birinin antioksidan su üreten bir alkali- su cihazı aldığı zamana denk geliyordu… Şu an bu kişinin sağlık durumu gayet iyi ve vücudu kendini tekrar yapılandırıyor.”
Prof. Kuwata Keijiroo

EGZEMA
Egzema hastalığı kendini belli eden bazı deri durumları ile tanımlansa da ne olduğu ve ne gibi etkiler ile oluştuğu aslında tam açıklığa kavuşmamış bir hastalıktır. Ancak çoğu durumda bir dış tahrip etkisi ile meydana gelmektedir. Örneğin 70 yaşındaki bir hastam tam 10 senedir egzema hastalığı ile savaşıyordu ve özel bakım bile pek olumlu sonuçlar vermemişti. Savaş sonrasında bacaklarında meydana gelen akut egzema sonraki yıllarda kronik hale gelmişti. Sol bacağında olumlu sonuçlar elde edilmesine rağmen maalesef sağ bacağı hiç bir ilerleme göstermemişti. Öyle ki bu bacağında kaşımalar yüzünden sık sık kanamalar meydana geliyordu. Ona antioksidan Alkali suyu denemesini tavsiye ettim. Kendisi bir İAlkali-Su cihazı alarak her gün antioksidan alkali su içmeye ve yine jeneratörden sağladığı asidik su ile banyo yapmaya başladı. Yanlızca 2 hafta sonra bacağındaki tüm yaralar kurudu. Toplam 15 ay içinde de egzema hastalığı tamamen geçti” Prof. Tamura Tatsuji Keifku Rehabilitasyon Merkezi

ALERJİ
Hastam olan Polis Araştırma Enstitüsü başkanı Sayın Yamada birçok alerjik eplikasyondan muzdaripti. Uzun süreler tedavi olmaya çalıştı ancak bir ilerleme kaydedilemedi. Sonraları kendisi antioksidan su kullanmaya başladı. Bu işe yaradı ve bir süre sonra alerji belirtileri tamamen yok oldu. Her türlü yemeği tükettiği halde herhangi bir alerjik durumla karşılaşmaması yüzünden şu an halinden oldukça memnun. Ayrıca benimde alerjim olduğu için antioksidan suyu bende kullandım ve oldukça işe yaradığını gördüm. Bunun üzerinde konuyu biraz araştırdım. Sonuçta incelediğim her alerji vakasında antioksidan mineral eksikliği olduğunu keşfettim. Bu sayede vücut aşırı duyarlı hale geliyor ve alerji kolaylıkla yayılabiliyordu. Duyarlılığı dengeye getirebilmek için de damardan kalsiyum çözeltisi zerk etmek gerekiyordu. Böylece aslında içinde ionik kalsiyum bulunan antioksidan alkali-suyun alerjiyi nasıl yok ettiğini de öğrenmiş oldum”
Prof. Kuninaka Hironaga Kuninaka Hastahanesi baş hekimi

SİNDİRİM SİSTEMİ PROBLEMLERİ
“Antioksidan Alkali-suyun midedeki esas etkisi salgılamayı nötrleştirmesi ve mide fonksiyonlarını güçlendirmesinden ileri gelmektedir. Antioksidan Alkali suyun midedeki gastrik salgıların pH dengesini sağlayarak Hipoklorhidra(gastrik suyu fazlalığı) ve Aklorhidra (gastrik suyu azlığı) hastalarının problemlerini çözdüğü kanıtlanmıştır.”
Prof. Kogure Keizou Juntendo Hastahanesi Kogure Kliniği

DİYABETİKLER
“Bir süre önce ilaç yerine antioksidan Alkali-su ile tedavi etmeye başladığım diyabetik hastalarım arasından 15 kişi seçilerek Tokyo Üniversitesi’ne çaşitli testler ve gözlemler yapılmak üzere ***ürüldü. Açıkçası bazı durumu ciddi hastalarım bu tedavi yönteminden biraz tedirgin olmaktaydılar. Çünkü antioksidan Alkali-su verilen hastaların kan ve idrarlarındaki şeker miktarı 300 mg/l’den 2 mg/l’ye düşüyordu. Bazı hastaların bu şekilde günde 5-6 kez kan testine girdiği ve durumlarının oldukça normal olduğu gözlendi.Yemek sonrası testlerde de kan şekeri ve idrar oranları 100 mg/l : 0 mg/l çıktı. İdrardaki şeker tamamen yok oluyordu.”
Prof. Kuwata Keijiroo

OBEZİTE
“Vücudumuzda alınan gıdaların yakılması durumu yine vücudumuzda bulunan vitamin ve minerallerin miktarına bağlıdır. Proteinlerin karbonhidratların ve yağların aşırı alınması durumunda da bu vitamin ve minerallere olan ihtiyaç artacaktır.Antioksidan Alkali- suyun ihtiva ettiği ionik kalsiyum sayesine yiyeceklerin yakılma işlemi kolaylaşır. Bu sebeple obezite hastalarına antioksidan Alkali-suyu tavsiye ediyoruz”
Prof. Hatori Tasutaroo Akajiuji Kan Merkezi baş hekimi

Daha fazlası hakkında bilgilenmek için tıklayın:

http://akunar.blogspot.com/2007/09/alkali-su-ve-suyun-sirlari-zerine.html

Yazar: Özgür Koca

Yazar - Tankado.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.