HATA: SQL sorgusu hatali ! (KONUM: (SAYAC) Sayfasinin Hitini Getir:SQLU3)
HATA: SQL sorgusu hatali ! (KONUM: (SAYAC) Sayfasi icin Hit Kayit Alani Tanimlamasi:SQLU3) WWW.OKOCA.CJB.NET
MISKET1.GIF (561 bytes)
MISKET1.GIF (561 bytes)
MISKET1.GIF (561 bytes)
MISKET1.GIF (561 bytes)
MISKET1.GIF (561 bytes)
MISKET1.GIF (561 bytes)

  

 

MERHABA
BEN
OKOCA

     Samsun doğumluyum, yaşım önemli değil. Liseyi teknik lise bilgisayar bölümünde tamamladım. Şu anda (ekim 2001 itibariyle) GÜTEF Bilgisayar Sistemleri öğretmenliğindeyim.


sitemin içeriği;

   Dökümanlar bölümde bilgisayarcıların ihtiyacı olabilecek, birçok konu hakkında dökümanlar var dökümanların çoğunluğunu lisans tezleri oluşturuyor şu sıralar 70 e yakın tez incelemeyi ve okunmayı bekliyor bir süre daha burada olacaklar kaçırmayın. Ayrıca istediğiniz bir kaynak olursa bana bunun için ziyaretçi defterine mesaj bırakabilirsiniz.,

     Delphi bir programlama dili, kabaca Pascal ın Windows versiyonu diyebiliriz. Ençok kullanılan görsel program geliştirme ortamlarından birisi. Bence en iyisi. Delphi artık Linux işletim sistemindede kullanılabiliyor.GNU felsefesine biraz aykırı olarak ücretsiz kullanımlar için bazı kısıtlamalara sahip. Unutmadan Delphi nin Linux daki adı farklı, KYLIX diye geçiyor.Gelelim sitemizin Delphi ile alakasına, Delphi kısmında bir delphi programcısının ihtiyaç duyabileceği çok kaliteli bileşenler, kaynak kodlar ve araç programlar var (kaçırmayın),

    Pascal kısmında, pascal programlama dilinin özellikleri anlatılıyor, ayrıca pascal projelerimizin kaynak kodlarını da buradan çekebilirsiniz.

     C/C++ kısmında; C yazılım dünyasının temel yazılım geliştirme araçlarından biri oldu. Programlamanın A'sını B'sini öğrenen herkes daha sonra C'yi öğrenmek zorunda hissediyor kendini. C/C++ dilinin özelliklerini ve inceliklerini buradan öğrenebilirsiniz ayrıca örnek programlarıda inceleyebilirsiniz.

     Linux kısmı; Windows dan sıkılmış , bilgisayarıyla uğraşmasını, sorunları tek başına çözmeyi seven bilgisayar tutkunları için. Sevimli penguenin sizi çağırdığı yere gidin ve Linux un gücünü keşvedin.

      Son olarak download; bölümüne de uğramayı unutmayın, genel olarak sitemin içeriğini anlamış olmalısınız.

    Not : Bu siteyi üzerinde bulunduran sunucunun trafiği saat 21:00-09:00 saatleri arasında en az olmaktadır. Dosyalarınzı bu saatlerde indirirseniz daha hızlı olacaktır.

Tüm yarışmacılara başarılar.

okoca        
2001         

Hayatımdan Enstantaneler

Hayatımdan enstetaneler...
Çılgın arkadaşlarım...
Ailemden bazı kişiler...