1. SeedPeer
  Yeni yayın yapmaya başlamış başarılı bir torrent kaynağı. Oldukça fazla kaynaktan sonuç döndürmekte.
 2. ExtraTorrent
  Günden güne popülaritesini artıran ve günümüzdeki en aktif topluluğa sahip torrent kaynağıdır. Site ve tüm yansıları May.17’de kapatıldı ve verileri silindi.
 3. RARBG
  Bulgaristan merkezli popüler bir torrent kaynağı. Geçen yıl birleşik krallık (ingiltere) tarafından yasaklanan site ilk 10 içinde yer alıyor. RARBG topluluğu daha çok güncel DVD Rip’ler ile kendini tanıtmış bir topluluk.
 4. 1337x
  1337x topluluğuda torrent’e aşina olanların mutlaka karşılaştığı bir sitedir. Uzun yıllardır yayında olan sitenin geniş bir topluluğu ve ziyaretçi kitlesi bulunmakta. Site bir reklam networküne dönmüş durumda. İndirme bağlantıları kırık ve reklam sayfalarına yönlendiriyor.
 5. YTS/YIFY
  YIFY olarak bilinen eski torrent kaynaklarından biri. Topluluk daha çok DVD Rip’ler konusuna odaklanmış durumda başarılı bir torrent kaynağı.
 6. LimeTorrents
  LimeTorrents topluluğu da kendine önemli yer edinmiş durumda dikkate değer bir torrent kaynağı.
 7. The PriteBay
  Site ve yöneticileri hakkında Amerikada açılmış birçok dava olmasına rağmen hala yayında olan büyük ve eski torrent kaynaklarından biridir. Bilinirliğinin yüksek olması nedeniyle birinci sıraya yerleşmeyi hak ediyor. Lakin bu site de aşırı derecede reklam pencereleri açmakta ve kırık bağlantılar içermekte.
 8. TorLock
  TorLock da kendini kanıtlamış olan birkaç yıldır yayında olan bir torrent kaynağı.
 9. MiniNova
  Milat olarak en eskilerinden biri olan MiniNova sınırlı sayıda bir kitle tarafından kullanılıyor. Popülaritesi ne artıyor ne de azalıyor. İstikrarlı diyebiliriz.
 10. Zoogle
  wareZ‘in Google gibi çağrışan takibe başladığım bir arama sitesi.
 11. Siz söyleyin :)

2 YORUMLAR

CEVAP VER